7 důvodů pro spolupráci s námi

  • Profesionálně řešíme Vaše veškeré IT potřeby. Díky rozdělení do několika specializovaných divizí dokážeme poskytnout nadstandardní služby, které pokrývají většinu potřeb informačních technologií v každé společnosti. Zapomeňte na starosti s IT, nyní Vám stačí pouze kontakt na nás.
  • Nejdeme pro Vás optimální řešení. Podle Vašich potřeb posoudíme, jestli na trhu existuje dostatečně kvalitní řešení a případně zajistíme jeho optimální využití. Nebojíme se vyvíjet vlastní řešení na míru. Nejsme otroky velkých dodavatelů ani pouze slepí prodejci.
  • Opíráme se o naše zkušenosti, nabízíme pouze to, co opravdu umíme. Sliby a velká prohlášení dokáže v našem oboru rozdávat každý. Dodávat funkční řešení a realizovat úspěšné projekty v požadované kvalitě (a čase) už málokdo. Za naším řešením si vždy plně stojíme. Pouštíme se pouze do projektů, které dokážeme v řádné kvalitě a stanoveném čase zrealizovat.
  • Jsme zavedená společnost s dlouholetou historií. V oboru IT se pohybujeme od roku 1998, kdy jsme začali podnikat jako fyzické osoby. V roce 2001 jsme založením nové společnosti nabili formy právnické osoby. Naše společnost má za sebou více než 10 let úspěšného působení v oboru IT. Naše zkušenosti a znalosti jsou jednou z hlavních předností, kterou Vám můžeme nabídnout.
  • Máme jasně stanovené firemní hodnoty, které dodržujeme. Ctíme základní hodnoty jako Slušnost a transparentnost, Efektivní řešení, Inovace a kreativita, Spolehlivost a kvalita. Snažíme se, aby tyto zásady nebyly pouze prázdné fráze, ale skutečnost, která se bude odrážet v jakékoliv naší činnosti. Na jejich dodržování pozorně dohlížíme a pečlivě sledujeme zpětnou vazbu od Vás, našich zákazníků.
  • Budujeme dlouhodobé vztahy. Během naší historie jsme zrealizovali stovky projektů různých velikostí. S našimi zákazníky budujeme dlouhodobé vztahy založené na otevřeném a vstřícném přístupu, důvěře a profesionalitě. Klíčem k úspěšné spolupráci je ochotný tým specialistů, který ke své práci přistupuje zodpovědně a profesionálně.
  • Technologická otevřenost - řešení nezávislá na platformě. Pokud si vyberete naše řešení, nestanete se objetí jednoho dodavatele. U všech našich technologií myslíme na budoucí rozšíření, doplnění a možnost široké nezávislé podpory - stavíme platformově nezávislá řešení. Podporujeme vývoj na otevřených standardech (především Java 2 Enterprise Edition, PHP, XML a W3C).