Představení

„Naše společnost vyniká výbornou znalostí informačních technologií. Využíváme je ve Váš prospěch s důrazem na individuální přístup, efektivitu a v neposlední řadě i marketing a celkovou použitelnost.“

Design PLUS je technologická a konzultační společnost s komplexní nabídkou produktů a služeb v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Naším hlavním posláním jsou efektivní a inovativní řešení, které přináší našim zákazníkům maximální užitek. Synergické spojení našich služeb Vám nabízí vyšší efektivitu řízení informačních technologií. Našim klientům nabízíme nadstandardní řešení a znalosti pro e-business, internet, informační systémy a správu systémové infrastruktury.

Činnosti společnosti jsou rozděleny do tří specializovaných sekcí –

Každá z divizí se soustředí na specifickou oblast z oboru informačních technologií a disponuje zkušeným týmem specialistů. Díky tomu dokážeme profesionálně pokrýt komplexní IT projekty různého charakteru.

Technologické zázemí společnosti Design PLUS zahrnuje významné platformy, vývojová prostředí a databáze. Stavíme platformě nezávislá řešení. Soustředíme se především na dodržování standardů a nejlepších postupů pro dané oblasti. Veškeré naše produkty nabízí maximální efektivitu, použitelnost a vysoký výkon.

U všech projektů se soustředíme na jasně měřitelné výsledky a důsledné řízení podle zvolené projektové metodiky. Síla našich služeb je především v individuálním přístupu k zákazníkům a návrhu řešení na míru. Vnímáme unikátnost každé společnosti. Naše nabídka služeb vychází ze specifických potřeb zákazníka a poznání jeho podnikání. Víme, že o úspěchu mohou rozhodovat i drobné detaily.