Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Nabízíme všestranné služby z oboru SEO, především poradenství, konzultace a vypracování podrobné analýzy s návrhem řešení pro zlepšení viditelnosti webu. Většina webů je pro vyhledávače absolutně neviditelná, přitom v mnoha případech pouze stačí zlepšit několik základních parametrů a zaměřit se na budování zpětných odkazů.

Naše SEO filosofie

 • SEO chápeme jako základní nástroj pro zvýšení viditelnosti stránek ve vyhledávačích a jako prostředek k cílenému zvýšení návštěvnosti.
 • Naše filozofie je, že samotné SEO a honba za prvními pozicemi je zbytečná, pokud se problému nevěnujeme komplexně včetně obchodního přínosu jednotlivých klíčových slov a jejich míry konverze.
 • Kvalitní SEO nesmí zapomínat na to hlavní - aby web lépe sloužil svým návštěvníkům.

Co řešíme v SEO problematice?

 • Analýza klíčových slov
  Vyhodnotíme okruh klíčových slov a frází, které si lidé spojují s Vašimi produkty a Vaší značkou. Z tohoto seznamu určíme nejnavštěvovanější slova a fráze, na které je nejvhodnější cílit. Pro tato slova budeme následně chtít maximálně vylepšit pozice ve vyhledávačích.
 • Analýza techniky „dlouhý ocas“ (long tail)
  V některých případech lze pro zvýšení návštěvnosti využít i efektu velkého množství méně hledaných slov. V celkovém součtu mohou tyto slova zajistit vyšší návštěvnost než hlavní fráze. Tento efekt ale nelze využít pro všechny typy webových stránek, proto zvážíme jeho použití.
 • Rozbor konkurence
  Podrobně prozkoumáme Vaši konkurenci pro daný obor. Zhodnotíme jí z hlediska zdrojového kódu a umístění ve vyhledávačích a vyhodnotíme její internetové kampaně a návštěvnost. Výsledky použijeme pro vlastní poučení a definici reálných cílů.
 • Rozbor technického provedení
  Zhodnotíme technické provedení stránek, které je velmi důležité pro indexovací roboty, které sbírají informace pro vyhledávače. Pokud jsou stránky špatně naprogramované, mohou být pro robota neviditelné i v případě, že obsahují kvalitní obsah i klíčová slova.
 • Rozbor obsahu stránek
  Kvalitní obsah je jedním z velmi důležitých parametrů, a proto navrhneme změny textů nebo nové formáty, které mohou Váš web obohatit a více zvýraznit pro daná klíčová slova.
 • Budování zpětných odkazů
  Hlavním faktorem pro umístění ve vyhledávačích je pravděpodobně budování zpětných odkazů. Jedná se o parametr, který může majitel webových stránek nejméně ovlivnit, a proto mu vyhledávače přikládají největší váhu. Každý odkaz na Vaše stránky bere vyhledávač jako kladný hlas pro Váš web, a proto platí: čím více kvalitních odkazů, tím lépe. V reportu navrhneme řešení pro získání kvalitních odkazů pomocí různých technik, které tvoří hlavní součást našich SEO znalostí. Průměrnou SEO analýzu Vám nabídne téměř každý, ale systémy a metody pro poctivý „link building“ už pouze profesionálové. Nemáme rádi podvody, a tak od nás nekalé metody pro získání odkazů z pochybných zdrojů rozhodně nečekejte.

Co od nás získáte?

Formy spolupráce v oblasti SEO jsou různorodé. Nejčastěji vypracujeme podrobný report, který obsahuje závěry a doporučení k opravení nalezených nedostatků. Nabízíme také jednorázové konzultace nebo dlouhodobou spolupráci s návrhem komplexní strategie SEO, od analýzy klíčových slov až po budování zpětných odkazů.

SEO analýzou pro nás práce nekončí.

Samotné SEO není klíčem k úspěchu. Pokud má být web úspěšný, je nutné zaměřit se na budování komunity uživatelů, získat skutečně hodnotné odkazy a partnery, neustále zkoumat obchodní přínos jednotlivých slov a jejich konverzní poměr a pochopit celkové chování návštěvníka. Tyto techniky dále řeší analýza návštěvnosti a použitelnosti a z dlouhodobého hlediska plánování internetové strategie.

Soubory ke stažení

DP-INTERNET_Optimalizace-pro-vyhledavace.pdf Produktový list Více

Začněte s námi ještě dnes!

Pokud máte zájem o naše služby, napište nám svůj kontakt.
Bude pro nás potěšením poskytnout Vám detailní informace.

Vaše osobní údaje NIKDY nezveřejňujeme, nezpřístupňujeme a neposkytujeme žádným jiným subjektům.

Kontakt je určen pouze pro jednorázové spojení s Vámi, na Váš email nerozesíláme žádné reklamy nebo newslettery.

captcha Jiný obrázek (text je nečitelný)

Chráníme Vaše soukromí.