Internetové prezentace a portály

Naše výhody

Náš přínos

Jsme pevně přesvědčeni, že naším cílem číslo jedna, je pomoci Vám s vývojem mimořádně přesvědčivé webové prezentace orientované na výsledky.

Dnešní trh se topí v závalu výrobců webových prezentací, ale jen málo z nich má takové zázemí v oblasti informačních systémů a architektury jako Design PLUS. Naše zkušenosti v oblasti řízení informací a vývoje aplikací zahrnují více než deset let.

Máme jasnou představu o kritickém faktoru úspěchu pro vývoj webových aplikací, od skvělého designu, uživatelského komfortu, až po mocnou integraci s „back-end“ systémy. Díky tomu máte větší jistotu, že Vaše investice do webu přinese větší obchodní výsledky.

Jaké výhody Vám přinese náš vývoj webových prezentací?

  • Nabízíme unikátní přístup. Při návrhu projektu se orientujeme na jeho výsledky, ne pouze na vzhled a technologie.
  • Atraktivní a precizní grafika. Design není vše, ale prezentace od nás Vám bude dělat dobré jméno a zlepší první dojem Vašich zákazníků.
  • Přinášíme bohaté zkušenosti z oblasti řízení informací a vývoje. Získáte lepší integraci Vašeho webového projektu se současným informačním systémem nebo systémem na správu obsahu.
  • Weby, které vytváříme, se uživatelům snadno a intuitivně používají. Jsou přehledné a srozumitelné.
  • Naše webové prezentace jsou navrženy s ohledem na techniky SEO. Získáte lepší umístění ve vyhledávačích. Na SEO myslíme hned na začátku, ne až po výrobě, kdy už je ostatně pozdě.
  • Vytváříme webové aplikace, které jsou motorem Vašeho podnikání a plně podporují a zlepšují Vaše obchodní procesy, které jsou lépe integrovány s ostatními systémy.
  • Efektivní komunikace. V průběhu celého projektu jsme velmi iniciativní a dbáme na dodržení zvolené projektové metodiky. Díky tomu, získáte výsledný produkt rychleji a v lepší kvalitě.