Intranety, firemní portály

Nabízíme Vám řešení, ať již potřebujete robustní CRM systém nebo speciální software pro řízení firemních procesů. Zabýváme se analýzou a vývojem podnikových aplikací, které pomáhají zvýšit efektivitu zaměstnanců a zajistí Vám kvalitní informace v pravý čas.

Okruh zákaznických systémů, které vyvíjíme na vlastní technologii Penframe:

Intranety

Hlavním cílem intranetu je sdílení informací v rámci podniku. Vytváří oficiální, jednotné místo pro interní podnikové dokumenty
a informace.
Zavedením intranetu získáte několik zásadních výhod:

  • centrální zdroj informací a dokumentů,
  • bezpečnost – vnitropodnikové informace uložené na jednom místě a chráněné,
  • jednoduchý a vždy dostupný přístup k informacím.

Příklady nejčastější aplikace intranetu:

  • správa dokumentů a příspěvků,
  • publikace vnitropodnikových směrnic, věstníku,
  • prezentace organizační struktury a všeobecných postupů,
  • administrace školení a e-learning,
  • firemní adresář,
  • vnitřní diskusní fórum,
  • vnitřní helpdesk.

Ekonomické systémy

Zabýváme se vývojem a implementací vlastních rozsáhlých řešení v oblasti CRM (Customer Relationship Management) a ERP (Enterprise Resource Planning). Snažíme se nabízet vlastní technologie, které jsou alternativním řešením proti systémům od velkých softwarových společností. Zaměřujeme se především na lepší poměr cena/výkon, návratnost investice do systému a rychlost nasazení. V této oblasti také poskytujeme konzultace při implementaci těchto systémů.

Firemní portály

Firemní portál slouží především pro komunikaci s dodavateli a firemními zákazníky. Vytváří bránu mezi intranetem a veřejností a umožní Vašim partnerům snadný přístup k informacím a dokumentům. Vytváří jednotný komunikační kanál, který zjednoduší a zefektivní komunikaci Vaší společnosti se zákazníky, dodavateli, externími pracovníky a dalšími partnery. Specifický software Pokud potřebujete opravdu specifický software například z oblasti automatizace procesů nebo exportu/importu dat a jejich zpracování, nabízíme Vám analýzu problému a následný vývoj na platformě Penframe nebo desktopové řešení v programovacím jazyce C++.

Vstupní analýza zdarma.

Kontaktujte nás a nechte se přesvědčit, že mnoho firemních procesů lze snadno a rychle implementovat díky důkladné analýze problému. Zdarma pro Vás vypracujeme základní analýzu, podle které se pak můžete rozhodnout, zda chcete v projektu pokračovat. Mnoho podniků se zavedením informačního systému váhá nebo nevolí správné řešení, protože pod implementací informačního systému si představí několik měsíců práce a nejistý výsledek. Pro rozsáhlé projekty používáme jazyk UML, díky kterému zmapujeme celý problém a vytvoříme objektový model ještě před vytvořením jediného řádku kódu. Několikrát se nám již osvědčilo, věnovat delší čas sbírání požadavků pro systém a porozumění problému.

Začněte s námi ještě dnes!

Pokud máte zájem o naše služby, napište nám svůj kontakt.
Bude pro nás potěšením poskytnout Vám detailní informace.

Vaše osobní údaje NIKDY nezveřejňujeme, nezpřístupňujeme a neposkytujeme žádným jiným subjektům.

Kontakt je určen pouze pro jednorázové spojení s Vámi, na Váš email nerozesíláme žádné reklamy nebo newslettery.

captcha Jiný obrázek (text je nečitelný)

Chráníme Vaše soukromí.