Redakční systémy pro správu obsahu

Dokážete obsah Vašeho webu spravovat rychle a pohodlně?

Obsah dnešních webových prezentací je velmi komplexní a téměř jistě čerpá ze všech oblastí Vašeho podniku. V tvrdém konkurenčním prostředí vítězí ten, kdo nabídne svým zákazníkům více cíleného obsahu, v té nejlepší kvalitě a podobě. Uživatelé na různých úrovních si žádají stále více kvalitních informací. Je Váš podnik připraven jim tyto informace nabídnout?

Mezi digitální obsah lze v dnešní době zařadit téměř jakékoliv informace v elektronické podobě, například:

  • firemní dokumenty (pdf, word, excel, pdf aj.),
  • multimédia (obrázky, videa, zvuky aj.),
  • databáze (produktů, objednávek, klientů aj.).

Digitální obsah je třeba skladovat, zpracovávat, určovat, kdo k němu bude mít přístup a dále ho distribuovat a prezentovat zákazníkům, zaměstnancům a obchodním partnerům pomocí různých kanál A právě to Vám nabízí naše řešení pro správu webových prezentací Penframe CMS.

Jste připraveni na nárůst obsahu Vašeho webu a jeho efektivní správu?

Dnešní doba je ve znamení informací. Digitální obsah díky rozvoji telekomunikací dramaticky roste. Uživatelé Vašich webových stránek budou stále více vyžadovat obsah aktualizovaný, dobře cílený a přehledně organizovaný. Jste připraveni udržovat všechny zdroje informací o Vašem podniku aktuální, i když tyto informace pochází z mnoha zdrojů (lidé, média, systémy) a směřují k mnoha různým uživatelům? Nasazením našeho redakčního systému pro správu obsahu webu zajistíte vyšší efektivitu práce Vašich zaměstnanců – ti podle průzkumů tráví až 10 % času vyhledáváním a zpracováním informací. Poskytněte jim nástroj, který zajistí dostupnost správných informací ve správnou chvíli.

Penframe CMS,

naše řešení pro správu webového obsahu.

Při vytváření nástroje pro aktualizaci a správu obsahu webové prezentace jsme si stanovili dva hlavní cíle: jednoduchost a maximální funkčnost.

Uvědomujeme si, že kvůli přidání dvou nových článků na Váš web, nechcete studovat složitý systém nebo se prokousávat obsáhlým manuálem. Pokud je systém složitý, Vaši zaměstnanci ho podvědomě nebudou chtít používat, a tím je přínos nasazení CMS prakticky nulový. Na druhou stranu budete od nástroje CMS požadovat pokročilé funkce, abyste mohli rychle měnit jakoukoliv položku na webu nebo ovládat a řídit celou produktovou nabídku. Při vývoji tohoto systému bylo naším hlavním cílem zbořit mýtus o složitých a nepřehledných „enterprise“ systémech pro správu obsahu.

Soubory ke stažení

DP-INTERNET_Redakcni-systemy-pro-spravu-obsahu.pdf Produktový list Více
DP-INTERNET_Redakcni-systemy_Tabulka.pdf Přehled modulů a funkcí Více
DP-INTERNET_Penframe.pdf Výhody ovládání Více