Servis a správa webu

Web CARE je unikátní balík služeb, které zaručí garantovaný provoz a profesionální péči o Vaše internetové projekty.

Právě jste dokončili svůj webový projekt a jste rádi, že to máte úspěšně za sebou? Cesta světem internetu ale právě začíná.

  • Máte dostatek času a znalostí pro pravidelný rozvoj Vaší webové prezentace?
  • Můžete si dovolit, aby Vaše firemní prezentace nebyla dostupná nebo se zobrazovala chybně poškozovala kvalitu Vaší značky?
  • Máte přehled o tom, jestli jsou Vaše stránky na internetu vždy rychlé a dostupné?
  • Potřebujete rychlé odezvy a garanci řešení při změně Vašich webových stránek?

Co Vám Web CARE nabízí?

Pro klienty, kteří se chtějí na internetu prezentovat profesionálně, nabízíme unikátní balíček služeb péče o webovou prezentaci – Web CARE.

Garantovaný webhosting a monitoring webu

Bezpečný chod Vašeho webu zajistí naše serverová farma umístěná na páteři českého internetu. Samozřejmostí je zálohování, rozložení zátěže mezi více serverů a nonstop monitoring. Díky individuálnímu přístupu zajistíme pro každý web přesně to, co potřebuje. Automaticky řešíme problémy s výkonem prezentace při špičkových zátěžích a pravidelně Vás informujeme písemným reportem. Můžete bez obav spát –Váš web bude vždy dostupný.

Technická podpora a garantovaná doba odezvy

Co kdyby Váš web několik hodin či dnů kvůli poruše nefungoval? Pravděpodobně byste zklamali nebo rovnou ztratili mnoho Vašich zákazníků. Pokud nechcete, aby se to stalo, měli byste si zajistit rychlý servisní zásah v případě potíží. Web CARE Vám v rámci služeb servisu a monitorování nabízí garanci rychlého servisního zásahu. Jedná se o dohodu o úrovni poskytovaných služeb – tzv. SLA (Service Level Agreement). Můžete si vybrat z několika variant:

  • Basic – garance servisního zásahu do 2 pracovních dnů,
  • Serious – garance servisního zásahu do 24 hodin,
  • Profi – garance okamžitého servisního zásahu.

Rychlá aktualizace obsahu, struktury webu a grafické práce

Na webu je potřeba pracovat nepřetržitě. Změna obsahu, aktualizace programového kódu, rozšíření funkčnosti, vložení a zpravování obrázků, změny navigace a ovládacích prvků, bannery, upoutávky, mailingy a různé promo akce. To je jen část úkolů, které jsou každodenní realitou moderních  webových stránek, a které pro Vás v rámci správy zajistíme. Jelikož s Vaším webem budeme pracovat dlouhodobě, porozumíme lépe Vašim požadavkům a nárokům Vašich návštěvníků.

Jak funguje služba Web CARE – péče a správa webu?

Web CARE je servisní služba hrazená pravidelným paušálem na základě uzavřené provozní smlouvy a parametrů daných konkrétním tarifem. Důležitou částí spolupráce při péči o Vaše internetové projekty je komunikace. Víme, že pokud něco potřebujete, je k vzteku, když se nám nemůžete dovolat. Právě proto rádi používáme moderní komunikační nástroje jako Skype, ICQ a systémy pro sledování požadavků. K dispozici budete mít i helpdesk email a u vyšších tarifů nonstop telefonní číslo. Pro správu Vašich požadavků a managament práce používáme vlastní systém Penframe Reporter, který je dostupný přes internet. Díky tomu vždy uvidíte, na čem právě pracujeme a v jakém stavu se Váš požadavek nachází.

Soubory ke stažení

DP-INTERNET_Servis-a-sprava-webu.pdf Produktový list Více
DP-INTERNET_Servis-a-sprava-webu_Schema.pdf Přehled parametrů Více
DP-INTERNET_Servis-a-sprava-webu_Tabulka.pdf Ceník Více