Systémová a Aplikační Infrastruktura (SAI)

brick Síťová infrastruktura

Moderní síťová infrastruktura neplní pouze funkci propojovací sítě jednotlivých pracovních stanic, ale musí umožňovat flexibilní využití, které se přizpůsobí jakýmkoli cílům Vašeho businessu.

Více
brick Identity management

Nabízíme profesionální a dostupné řešení pro zefektivnění procesů spojených se správou uživatelů. Snižte režijní náklady zautomatizováním správy rolí, účtů a uživatelského životního cyklu.

Více
brick Týmová spolupráce a komunikace

Přinášíme lepší uživatelské zážitky. Naše řešení umožňuje uživatelům pracovat lépe, čerpat a sdílet znalosti a spolupracovat v týmu. Pomocí nástrojů, které vám umožní udělat více - za kratší dobu.

Více
brick Datová úložiště

Jsou Vaše data v bezpečí? Naše řešení nabízí šifrování, metody proti úniku dat, garantuje obnovu dat, odolnost proti havárii a konsolidaci ukládání dat.

Více
brick Informační bezpečnost

Bezpečnost není produkt, který se dá koupit. Je to trvalý proces, na kterém se musí neustále pracovat. Naše bezpečností řešení je šité na míru Vaší situaci, proto Vám pomáháme udržet výši investic pod kontrolou.

Více
brick Virtualizace

Virtualizace umožňuje provozovat více virtuálních strojů – serverů na jednom fyzickém serveru. Virtualizací snížite počet serverů a zvýšite využití. Využití výkonu serverů se pohybuje do 20%. Využijte ho naplno!

Více
brick Zálohovací systémy

Nabízíme v oblasti ukládání a zálohování dat komplexní služby, které naším zákazníkům přináší zabezpečení kritických dat a zajišťuje jejich dostupnost a obnovu. Předcházejte problémům v čas.

Více