Síťová infrastruktura

Nabízíme Vám řešení moderní síťové infrastruktury, která zvýší efektivitu Vašeho podniku.

Moderní síťová infrastruktura neplní pouze funkci propojovací sítě jednotlivých pracovních stanic, ale musí umožňovat flexibilní využití, které se přizpůsobí jakýmkoli cílům Vašeho businessu.

  • Máte skutečně spolehlivou a flexibilní síťovou infrastrukturu (počítačovou síť)?
  • O kolik prostředků Vaše společnost přišla minulý rok díky výpadkům síťové infrastruktury?
  • Máte dokonale zabezpečenou síťovou infrastrukturu?

Sítě a datové připojení

Zvýšíme spolehlivost a efektivitu Vaší podnikové komunikace pomocí moderních prvků lokální infrastruktury (LAN), metropolitních sítí (MAN) či rozsáhlých datových sítí (WAN), které realizujeme ve spolupráci s významnými partnery na českém trhu.

Bezpečnost

Nasadíme nejnovější prostředky pro připojení k internetu, které zahrnují systémy pro odhalování útoků a průniků (IDS), šifrované datové kanály (VPN), firewally pro ochranu interních sítí, a to jak na hardwarové tak softwarové úrovní a v neposlední řadě systémy pro monitorování přístupu do internetu na úrovni jednotlivých uživatelů. Samozřejmostí je řešení pro ochranu interní sítě před nežádoucím kódem (viry, spamy, spyware).

Mobilita

Dodáváme flexibilní komunikační řešení, která kombinují mobilní pracoviště s klasickým, aby pomáhala svým zákazníkům dosáhnout nových úrovní efektivity a produktivity, snížení nákladů a výborného zákaznického servisu.

IP Telefonie

Umožňuje efektivně využít Vaše současné technologie (internet, počítačovou síť) a nahradit klasické telefonní linky. Přínosem je výrazné snížení nákladů na hovorné a široké možnosti funkčního rozšíření – nahrávání hovorů, call centra, softwarové ústředny a monitoring.

Monitoring a prevence

Předcházejte výpadkům pomocí nástrojů pro sledování Vaší podnikové infrastruktury v reálném čase. Získejte okamžitý přehled, který Vám umožní plánovat Vaše investice a snižovat náklady.

Soubory ke stažení

DP-NETSERVICE_Sitova-infrastruktura_2.pdf Produktový list Více