Řešení pro elektronický a biometrický podpis

Základní informace

Přinášíme Vám nejmodernější technologii digitálního podepisování pomocí biometrického podpisu od společnosti XYZMO SIGNificant - světového leadra v oboru digitálního podepisování a verifikace.

Využijte všechny výhody přechodu na plně elektronickou kancelář při zachování Vaší stávající infrastruktury a zbavte se finančně i časově náročných procesů spojených s tiskem, skenováním a archivací papírových dokumentů.

Chcete zrychlit firemní procesy, výrazně snížit náklady a ještě chránit životní prostředí? Jednoduše používejte biometrický podpis.

Jak to funguje?

 • Adresář

  Vaše současné systémy:
  - CRM
  - Salesforce
  - Point of Sale
  - ERP

 • Pdf

  Dokument k podepsání je automaticky převeden do formátu PDF a je připraven k podepsání.

 • Sign pad

  Zákazník případně agent podepisují dokument na elektronickém tabletu svým podpisem. Podobně jako by se podepisovali na papír.

 • Ok button

  Dokument je zabezpečen pomocí biometrického podpisu. Nemůže být modifikován nebo napodoben. Je připraven k archivaci nebo dalšímu procesnímu zpracování.

Biometrický podpis je založený na unikátních charakteristikách ručně psaného podpisu. Tento druh podpisu kromě viditelné složky obsahuje i další unikátní složky jako tlak, akcelerace, rytmus, rychlost, směr tahu, analýza úhlů podpisu. Tyto charakteristiky jsou snímány pomocí speciálního elektronického tabletu. Výsledný dokument je opatřen šifrovaným biometrickým vektorem a je pomocí kryptografických metod zabezpečen proti změnám. Soudní znalec v oboru písmoznalectví může v případě potřeby ověřit totožnost daných osob stejně jako v případě klasického podpisu. Výhodou celého procesu je, že nevzniká žádný papírový originál.

Díky tomu dochází k výrazným úsporám jak při pořízení dokumentu, tak při jeho následné manipulaci a archivaci. Celý proces navíc neklade žádné požadavky na Vaše zákazníky. Na straně zákazníků nejsou potřebné žádné certifikáty nebo zařízení, podpis se tedy dá nasadit velmi rychle na všechny prodejní procesy, aniž by docházelo k byrokratickému zatěžování Vašich klientů.

Výhody biometrického podpisu

 • Uživatelsky velmi přívětivá a komfortní metoda – analogie s papírovým podpisem.
 • Šetří náklady související s tiskem dokumentů, skenování podepsaných papírových dokumentů, náklady provozu tiskáren a skenerů.
 • Ručně psaný podpis lze velmi snadno integrovat do Vašich současných provozních softwarových systémů (možnosti: desktop aplikace, podpis ve webovém prohlížeči, virtuální tiskárna, Office plugin, serverové řešení).
 • Naše řešení je plně v souladu s direktivou EU o elektronickém podpisu využíván jako plně právně uznatelný podpis dokumentů.
 • Velmi výhodná ROI – rychlá návratnost investice řešení.

Vlastnosti produktů xyzmo pro biometrický podpis

 • Zachycení vlastnoručního podpisu - forenzně identifikovatelné podpisy s nejvyšší kvalitou . Zachycení na podpisových tabletech, platebních terminálech, iPadech a Android zařízeních.
 • Řešení je hardwarově nezávislé, podporuje všechny dostupné podpisové zařízení na trhu.
 • Automatická verifikace – možnost srovnávat podpis s předem vytvořeným profilem.
 • Elektronický podpis online - "click-to-sign" pro webové řešení a e-transakce.
 • Více než jen biometrický podpis - Ovládejte všechny kroky v procesu podpisu dokumentů, včetně oblasti umístění podpisových polí, vyplňování formulářů, přidávání poznámek a připojení příloh a mnoho dalšího.

Jsme exkluzivním distributorem společnosti xyzmo SIGNificat Solution – světového leadra v oblasti biometrického podpisu. Nabízíme komplexní konzultační a integrační služby v problematice digitalizace a biometrického podpisu. Máme bohaté zkušenosti z této oblasti, naše reference pocházejí z první implementace biometrického podpisu v ČR z oblasti bankovního sektoru. Aktivně se podílíme na souladu české legislativy s využitím biometrického podpisu.

„U některých analýz jsme s klientem vypočítali návratnost investice (ROI) do půl roku po nasazení biometrického podpisu. Bylo to prostě fantastické!“ Ing. Pavel Málek, Software Account Manager, IBM

Vyzkoušejte si biometrický podpis
na Vašem tabletu zdarma! AppStore Android Market

Začněte s námi ještě dnes!

Pokud máte zájem o naše služby, napište nám svůj kontakt.
Bude pro nás potěšením poskytnout Vám detailní informace.

Vaše osobní údaje NIKDY nezveřejňujeme, nezpřístupňujeme a neposkytujeme žádným jiným subjektům.

Kontakt je určen pouze pro jednorázové spojení s Vámi, na Váš email nerozesíláme žádné reklamy nebo newslettery.

captcha Jiný obrázek (text je nečitelný)

Chráníme Vaše soukromí.